Prekių pristatymas


Jei Jūsų užsakymo suma 130 € ir daugiau, prekes pristatysime NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma mažesnė nei 130 €, prekes galite atsiimti nemokamai iš mūsų partnerių parduotuvių arba susimokėjus 15,00 prekes pristatysime nurodytu adresu.

Jei prekes pageidaujate gauti ne Lietuvoje ar turite kitų klausimų apie pristatymą, susisiekite su mumis  el.paštu sales@tyres24.lt
Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos.
Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais.

Prekių atsiėmimas

Pasirinkę prekių atsiėmimą parduotuvėje ar servise, jas galėsite atsiimti nurodytais adresais po patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos.

Svarbu: parduotuvėje nelaikome visų internete parduodamu prekių, todėl nepateikus užsakymo arba iš anksto nesusisiekus su mumis, pageidaujamų prekių parduotuvė gali neturėti.


Pristatymo terminai

Prekes dažniausiai pristatome per 1-3 darbo dienas. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis.
Jei apmokėjimą už prekes gauname darbo dieną iki 12:00 val., jas pristatysime po vienos arba dviejų darbo dienų, kai užsakymo suma 130 € ir daugiau. Jei užsakymo suma mažesnė nei 130 €, pristatymo laikas gali užsitęsti iki 3-5 darbo dienų, nes užsakymas bus formuojamas iš kelių užsakymų.
Padangų keitimo piko metu (Spalio-Lapkričio ir Kovo-Balandžio mėnesiais) galimi ilgesni pristatymo terminai, tad jei Jums kyla papildomų klausymų dėl pristatymo termino, kreipkitės į Tyres24.lt administraciją.

 

Pirkite Jums patogiu laiku

Elektroninėje parduotuvėje www.tyres24.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.


Prekių priėmimas

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.
Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.
Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.