Sąrašas prekių pagal gamintoją TORQUETorque padangos atstovauja kokybę, patikimumą ir tikrąją sumokėtų pinigų vertę. Torque specializuojasi lengvųjų automobilių ir lengvųjų krovininių automobilių padangų gamyboje, taip pat nesenai pradėjo gaminti ir sunkvežimių padangas.

Torque padangų gamintojų tikslas - sukurti gerai žinomą prekinį ženklą, kuris atstovaus kokybiškas padangas kelyje, remiantis prieinamomis kainomis šiuolaikiniam vairuotojui.

Padangos pasižymi geru sukibimu su šlapia ar sausa kelio danga bei kuro sąnaudų tapymu. Sunkvežimių padangos gaminamos su padidintu protektoriaus junginiu, kuris užtikrina mažesnį padangos nusidėvėjimą, gerą skibimą su sausa ar šlapia kelio danga. Padangos yra saugios ir patikimos, įvertintos tarptautiniais sertifikatais. Torque padangos parduodamos daugiau nei 40-yje šalių visame pasaulyje. Korporacija taip pat gamina plieninius ratlankius nuo 17.5 iki 24.5 colių skersmens. Visi Torque produktai gaminami naudojant kokybės užtikrinimo ISO 9001, ISO / TS 16949,2009 ir DOT standartus.


Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių