Sąrašas prekių pagal gamintoją KINGSTARKingstar padangos pasižymi prieinama kaina, aukštais kokybės standartais ir kokybiškų žieminių padangų gamyba. Kompanija orientuojasi į saugumą važiuojant nestabilia kelio danga, todėl prieinama kaina nereiškia, kad padangos nėra saugios ar nekokybiškos. Padangų serija Kingstar įvertinta žinomais sertifikatais: GCC, IS9001:2000 ECE, DOT. Bendrovė turi daugiau nei 14000 darbuotojų, apie 20 dukterinių įmonių, 5 mokslinių tyrimų ir vystymo centrus, eksportuoja apie 70 % savo produkcijos. 

Kingstar padangos priklauso Pietų Korėjos padangų gamintojui Hankook, kuri buvo įkurta 1941 metais. Tai prekinis ženklas, kuris patenka į dešimtuką žinomiausių ir patikimiausių prekinių ženklų padangų gamybos industrijoje. Jis užima 6-7-ą vietą pasaulyje pagal pardavimų pajamas. Hankook produkcija, kuriai priklauso ir Kingstar padangos, eksportuoja padangas daugiau nei į 180 šalių visame pasaulyje. Hankook padangų gamintojas pagamina apie 92 milijonus vnt. padangų per metus, bendrovė taip pat gamina ratlankius, stabdžių trinkeles ir kitą produkciją.


Prekinis ženklas Kingstar ypač garsėja savo žieminėmis padangomis, kurios užtikrina patikimumą ir efektyvumą net ir pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis.

Gamintojo produktų kainininke nėra.