Sąrašas prekių pagal gamintoją INSA TURBOInsa turbo
yra europiečių kompanija, įkurta 1988 m. Ji gamina ir prekiauja restauruotomos padangomis siūlydama ekologišką, saugų ir ekonomišką sprendimą vairuotojams visame pasaulyje.

Insa Turbo padangos restauruojamos Ispanijoje. Naujausiomis technologijomis aprūpinta gamykla užima 200.000 kv.m. plotą ir per parą atrestauruoja apie 3000 padangų, kuriomis prekiaujama daugiau nei 30-yje pasaulio šalių. Insa Turbo atnaujintos padangas atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus, yra saugios, ekonomiškos ir ekologiškos. Pasaulyje ypač populiarios atnaujintos Insa Turbo padangos, skirtos visureigiams.


Insa turbo yra socialiai atsakinga kompanija, kurios gaminiai atitinka griežtus aplinkosaugos reikalavimus, todėl padangoms būdingi tokie bruožai, kaip žemas triukšmo lygis, didelė rida, jokių aukšto aromatingumo alyvų ir mažas pasipriešinimas riedėjimui. Įmonė siekia optimizuoti gamybos procesą, kurio metu stengiasi taupyti energiją ir neteršti aplinkos. Dėka naujausių technologijų panaudojimo, kompanijos padangos atitinka griežčiausius tarptautinius kokybės ir saugumo standartus.

Rodoma 1 - 9 iš 9 prekių
Rodoma 1 - 9 iš 9 prekių