Sumažinta kaina!

Ultra Grip Performance 2

Nauja

Lengvasis automobilis

Žieminės

Array ( [30584] => Array ( [0] => 68 [1] => E [2] => C [3] => 1 [4] => nedygliuota ) ) 1

Sandėlyje : 1 Vienetas

Dėmesio: Mažas prekės likutis, prieš užsakant susisiekite su mumis.

93.27 €

-38%

150.44 €

Array ( [30584] => 225/55R17 97H ) 1
Array ( [30584] => Array ( [attributes_values] => Array ( [1] => 225 [3] => 17 [4] => 55 [11] => nedygliuota ) [attributes] => Array ( [0] => 26 [1] => 20 [2] => 3 [3] => 140 ) [price] => 124.330579 [specific_price] => Array ( [id_specific_price] => 1434810 [id_specific_price_rule] => 15 [id_cart] => 0 [id_product] => 532 [id_shop] => 1 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [id_product_attribute] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 0.380000 [reduction_type] => percentage [from] => 2016-03-10 00:00:00 [to] => 2020-01-02 00:00:00 [score] => 49 ) [ecotax] => 0 [weight] => 14.04 [quantity] => 0 [reference] => 225551702110485597DOT11 [unit_impact] => 0.00 [minimal_quantity] => 1 [available_date] => [id_image] => -1 [list] => '26','20','3','140' ) ) 1

Pasirinkite išmatavimą:

Gamintojo informacija apie padangas "Ultra Grip Performance 2"

„UltraGrip Performance 2“

Per bandymus geriausius rezultatus pasiekiančios žieminės padangos, skirtos galingiems automobiliams

 • Užtikrintas sukibimas važiuojant slidžiais žiemos keliais
 • Geras valdymas važiuojant šlapia ir sausa danga
 • Didelis atsparumas slydimui šlapia kelio danga
 • Tylus ir patogus važiavimas

 

Pagrindiniai pranašumai

 • Patikimas sukibimas važiuojant slidžiais žiemos keliais

  Patikimas sukibimas važiuojant slidžiais žiemos keliais

  „UltraGrip Extreme“ išsiskiria visomis žiemos sąlygomis – gumos mišinys padeda išlaikyti sukibimą esant ypač šaltam orui. Mėgaukitės geresniu greitėjimu ir važiavimu įkalne; tai užtikrina visą padangą juosiantys dantyti protektoriaus grioveliai. „Adaptive SipeGrip" technologija pagerina sukibimą ir stabdymą važiuojant per kietai suspaustą sniegą ir ledą.

   

 • Geras valdymas važiuojant šlapia ir sausa danga

  Geras valdymas važiuojant šlapia ir sausa danga

  „UltraGrip Performance 2“ yra sukurtos efektyviam važiavimui, išlaikomas optimalus standumas, kad galėtumėte patikimai valdyti važiuodami šlapia ir sausa danga. Centrinė linija suteikia nuolatinį sąlytį su kelio paviršiumi bei leidžia tiksliau vairuoti esant sausai kelio dangai.

   

   

   

   

 • Mažesnis slydimo vandens paviršiumi pavojus

  Mažesnis slydimo vandeniu sluoksniu pavojus

  V pavidalo protektoriaus grioveliai greitai pašalina vandenį nuo padangų paviršiaus ir padeda valdyti važiuojant šlapiais arba purvinais keliais.

   

   

   

   

   

 • Tylus važiavimas

  Tylus ir komfortiškas važiavimas

  Išbandykite tylesnes keliones – blokelių išdėstymo seka iki minimumo sumažina triukšmą.

 

padangos testų rezultatai:

Savybės

SavybėPrivalumas
Kryptinis protektoriaus raštas Geresnis sukibimas esant šlapdribai ar šlapiai kelio dangai, apsauga nuo akvaplanavimo
Nauja reaktyvaus silicio mišinio technologija naudojant optimalią silicio mišinio rišamąją medžiagą Geresnis sukibimas su keliu visomis žiemos sąlygomis ir mažesnis pasipriešinimas riedėjimui, didelis elastingumas net ir esant žemai temperatūrai
Gaminant beveik nenaudojamos aromatinės alyvos Ekologiška, atitinka ECE 2005/69/EB direktyvą
Vienoje padangoje yra 3-jų skirtingų rūšių įpjovos Puikios važiavimo savybės visomis sąlygomis
Naujoviškos trimatės įpjovos Ypač didelis stabilumas ir puikus valdomumas sausame kelyje
Daugiaspindulio protektoriaus konstrukcija Puikus sukibimas ir šlapiomis, ir sausomis sąlygomis, didesnis padangos sąlyčio plotas ir tolygesnis spaudimo jėgos pasiskirstymas
Besandūrinė nailono juosta („Jointless Nylon Bandage“, JLB): Besandūrinė nailono juosta iš trijų 0º sluoksnių Stabilus važiavimas iki pat V-maks. ribos (maksimaliai sumažinamas padangos išsipūtimas esant dideliam greičiui, optimalus sąlyčio plotas)Produkto istorija

Prekių ženklo istorija Kompanija „Goodyear Tire & Rubber" veiklą pradėjo 1898 metais, kai Frank Seiberling už pinigus, pasiskolintus iš svainio, įsigijo pirmąją įrangą. Gumą ir medvilnę teko atsigabenti iš kitos pasaulio pusės į kraštą be išėjimo į jūrą ir su menkai išvystytu geležinkelio transportu. F. Seiberling savo kompaniją pavadino drąsaus pionieriaus Charles Goodyear, išradusio vulkanizaciją, vardu. Jis taip pat sugalvojo savitą prekių ženklą – sparnuotą pėdą, kuri simboliškai siejasi su kompanijos istorija.

Tik 13 darbuotojų turėjusi „Goodyear" pradėjo nuo dviračių ir vežimų padangų, pasagų bei poker chips gamybos linijos. Pirmojo mėnesio apyvarta sudarė 8246 JAV dolerius. 1898 metais pagaminusi pirmąją dviračio padangą, „Goodyear" pradėjo savo kelią link tapimo didžiausia pasaulyje padangų kompanija. Šį vardą ji iškovojo 1916 metais, paskelbusi šūkį „Daugiau žmonių naudoja „Goodyear" padangas nei bet kurias kitas". Didžiausia pasaulyje gumos kompanija ji tapo 1926 metais.Šie pirmieji legendiniai metai nulėmė įvairius kompanijos veiklos aspektus ir jos ryšius su pirkėjais. Šiandien žiūrint į pasaulinį „Goodyear" ženklą ir tūkstančius kompanijos laimėjimų, naujovių, išradimų, pionieriškų ir kardinalių patobulinimų, jaučiamas tvirtas, inovatoriškas ir pragmatiškas kompanijos įkūrėjų charakteris.

Šiandien „Goodyear" yra didžiausia pasaulyje padangų kompanija, dirbanti šešiuose žemynuose ir kasmet parduodanti produkcijos už 15 milijardų JAV dolerių. Be padangų su „Goodyear" ženklu kompanija gamina keletą kitų puikiai žinomų padangų rūšių: „Dunlop", „Kelly", „Fulda", „Lee", „Sava" ir „Debica". Kiti kompanijos padaliniai gamina gumos ir polimerinius gaminius daugybei automobilių ir pramonės rinkų.

Inovacijos

Inovacijos – nuolatinis naujų kūrybinių idėjų, produktų ir medžiagų srautas – visuomet buvo „Goodyear" veiklos branduolys. Kompanija 1943 metais įkūrė pagrindinių tyrimų padalinį, kuris nuo to laiko gavo tūkstančius patentų. Svarbiausi „Goodyear" mokslininkų ir technikų išradimai naudojami gaminant ne tik padangas bei automobilius, bet ir dirbtines širdis bei sąnarius, rišančiąsias medžiagas, dirbtines durpes žaidimų aikštelėms, pakuojant maistą.

„Goodyear Research" buvo Paulas Flory, kuris už polimerų tyrinėjimus gavo Nobelio premiją, mokymosi vieta. Dvi tyrinėtojų asociacijos apdovanojo „Goodyear" medaliu, aukščiausiu Amerikos chemijos asociacijos Gumos padalinio apdovanojimu, kuris skiriamas mokslininkams ir inžinieriams už itin svarbius išradimus.

Šiandien „Goodyear Research" dirbantys mokslininkai ir inžinieriai iš viso pasaulio tęsia tyrinėjimus gumos ir polimerų srityse. Jie po truputį skinasi kelią į tokius skirtingus pasaulius, kaip kompiuterių mokslai, fizika, matematika, inžinerinė mechanika ir metalurgija, kad atrastų daugybę unikalių medžiagų ir procesų.

GOODYEAR Europa

„Goodyear" Europos padalinio istorija prasidėjo nuo 1912 metais įsikūrusio pirmojo kompanijos biuro Londone. Šiandien du verslo padaliniai, kontroliuojantys kompanijos veiklą Europos Sąjungoje ir Rytų Europoje, veikia Briuselyje. „Goodyear" šiuo metu yra antra pagal dydį Europos padangų gamintoja. „Goodyear" Europos padalinys turi dvi pagrindines infrastruktūras. Liuksemburge, Kolmar-Bergo mieste įsikūrusiame „Goodyear" techniniame centre atliekami kompanijos padangų tyrimai ir kuriami patobulinimai Europai bei Azijai. Šis centras kuria padangas kone visoms transporto priemonėms. Jo inžinierių, technikų ir mokslininkų komanda, aptarnaujanti „Goodyear" gamyklas visame pasaulyje, kuria padangų dizainą ir tobulina produktų, parduodamų daugiau nei 180 pasaulio rinkų, technines savybes. Kitas svarbus padalinys yra visus metus veikiantis 445 akrų ploto bandymų poligonas Mirevalyje Pietų Prancūzijoje. „Goodyear" taip pat turi gamyklas Lenkijoje, Slovėnijoje, Vokietijoje ir Nyderlanduose. Čia gaminamos padangos, plieninės vielos padangoms, audiniai, transmisijos, spyruoklės ir atnaujinami protektoriai.

Turite klausimų ?